4 medalistów wraca z MP w biathlonie na nartorolkach : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

4 medalistów wraca z MP w biathlonie na nartorolkach

21.08.2018

4 medalistów wraca z MP w biathlonie na nartorolkach

Od 18 do 19 sierpnia na Duszniki ARENA odbywały się Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach.

 

Pierwszego dnia zawodnicy startowali w biegach sprinterskich. W kategorii Młodzików Marcin Zawół zdominował przeciwników stając na najwyższym stopniu podium. Do czołowej "trójki" niewiele brakło Wojtkowi Jasińskiego, który dobrze prezentując się na strzelnicy zajął 4. miejsce. Wśród dziewcząt nasze dwie reprezentantki zostały sklasyfikowane na 6. pozycji - Sandra Fryczyńska w juniorkach młodszych oraz Basia Skrobiszewska w Młodziczkach.

 

Drugiego dnia zmagań dla starszych kategorii zostały rozegrane biegi pościgowe. Tego dnia Dawid Woźniak zaliczył bardzo duży progres, bo z 18. miejsca na 3. Za to Młodzicy i Młodziczki rywalizowali w biegach indywidualnych. Basia Skrobiszewska zaprezentowała wspaniałą postawę na strzelnicy i stanęła na drugim stopniu podium. Jej kolega Wojtek Jasiński wyrównał ten wynik w swojej kategorii - w Młodzikach. W tej samej kategorii 4. miejsce - Marcin Zawół, 6. miejsce - Konrad Badacz.

 

Gratulujemy !

 

Wyniki:


REKLAMA
SMS Szklarska Poręba