VIII miejsce drużyny podczas Igrzysk Olimpijskich w pekinie : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

VIII miejsce drużyny podczas Igrzysk Olimpijskich w pekinie

Polska czwórka startująca w skłdzie Klaudia Domaradzka, Mateusz Sachowicz, Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski na olimpijskim torz wywlczyli VIII miejsce w konkurencji drużyn

"Ślizg Klaudii Domaradzkiej był obiecujący. Mateusz Sochowicz zjechał też dobrze i  umożliwił Wojtkowi Chmielewskiemu i Jakubowi Kowalewskiemu  wyprowadzić polską sztafetę na miejsce ósme, które w ciemno brali zawodnicy i trener Marek Skowroński przed igrzyskami, ponieważ zapewniają stypendia MSiT dla wszystkich uczestników sztafety.. Ósme, punktowane miejsca podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w sztafecie stają się polską specjalnością od Soczi poprzez  PyongChang. Też „specjalnością” trenera Marka Skowrońskiego, który trafnie opracowuje prognozy startowe."

tekst i zdjęcie PZSSan.

gratulacje dla zawodników trenerów i działaczy