MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Miejscowość:Jelenia Góra
Klub:MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe z Jelenia Góra
Należy do sekcji:
Info:Brązowy medal Uniwersjada w Harbin w biathlonie zimowym, Udział w cyklu Pucharu Świata w biathlonie, IV i VI miejsce sztafety podczas Pucharu Świata I i II miejsce w biegach indywidualnych w Mistrzostwach Polski Seniorów II miejsce Polski w biegu sztafetowym Mistrzostwa Polski Seniorów, reprezentantka Polski w Mistrzostwach Europy i Świata Seniorów. XIV miejsce w Pucharze Świata w biathlonie 2009 r. I miejsce – złoty medal – bieg sprinterski Mistrzostw Polski Seniorów w Biathlonie I miejsce – złoty medal – bieg pościgowy Mistrzostw Polski Seniorów w Biathlonie II miejsce – srebrny medal – bieg sztafetowy Mistrzostw Polski Seniorów w Biathlonie XIII miejsce Podczas Mistrzostw Świata w biathlonie Trener klubowy Andrzej Koziński VII miejsce w biathlonie - Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010 I i II miejsce w Mistrzostwach Świata w biathlonie na nartorolkach – Duszniki Zd. 2010.
Wróć »