Aktualności z sekcji saneczkarstwo

Trzecia lokata w Pucharze Świata ›

13.12.2020

13.12.2020 : Trzecia lokata w Pucharze Świata

W niedzielnych ślizgach /13.12.2020/ Polska Drużyna w składzie z jeleniogórzaninami /Klaudią Domaradzką i Wojtkiem Chmielewskim/ wywalczyła III miejse w Pucharze Świata.

Złoto w Pucharzee Narodów w Oberhofie. ›

11.12.2020

11.12.2020 : Złoto w Pucharzee Narodów w Oberhofie.

Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski,, znakomicie spisali się w Pucharze Narodów w Oberhofie. Polacy wygrali rywalizację.

V mem. Mariusza Warzyboka na sankorolkach ›

20.09.2020

W dniach 18-19.09.2020 na trasach biegowych TCTA w Jeleniej Górze - Sobieszowie przy pięknej pogodzie, po raz piąty został zorganizowany V Memoriał im.Mariusza Warzyboka w saneczkarstwie, w którym to udział wzięło 120 zawodników reprezentujących kluby: MKS …

Wznowienie szkolenia sportowego ›

14.05.2020

14.05.2020 : Wznowienie szkolenia sportowego

Dobra wiadomość dla realizatorów zajęć sportowych  Szkolny Klub Sportowy, a przede wszystkim dla uczestników tych zajęć:Informujemy, że zgodnie z decyzją wznawiamy szkolenie sportowe we wszystkich grupach szkoleniowych naszego Klubu

Od operatora krajowego otrzymaliśmy …

Sukces saneczkarzy. ›

29.02.2020

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych - saneczkarstwo.

14 medali (5-4-5), 231 punktów w ramach współzawodnictwa, 1 miejsce wśród klubów i województw.

Obraz może zawierać: 4 osoby

Zawody odbyły się na sztucznie lodzonym obiekcie w Starym …