MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Aktualności

Agnieszka Cyl w sztabie szkoleniowym reprezentacji PZBth. ›

29.03.2021

"Agnieszka Cyl dołączy do sztabu szkoleniowego seniorskiej reprezentacji Polski w biathlonie. Siódma zawodniczka Igrzysk olimpijskich w Vancouver zostanie asystentką trenera Adama Kołodziejczyka. – Traktuję to jako spore wyróżnienie – powiedziała Cyl."

Informacja o naliczeniach punktów w klasyfikacji System Sportu Młodzieżowego ›

24.03.2021

Informacja o naliczeniach punktów w klasyfikacji SSM.

Z załobnej karty.
Dziś odszedł na niebieskie rzutnie nasz kolega Zygmunt Bogusz.
Ze sportowego CV naszego kolegi.
Zygmunt Bogusz, ur. 22.09.1945, reprezentuje Jelenią Górę. Notowany od MP 2014 w Radomiu, zajął czwarte miejsce w pchnięciu kulą. Miotacz, dobrze pcha …

Mistrzami Polski Seniorów w narciarskich sprintach 20, 21.03.2021 ›

20.03.2021

Na zakopiańskich trasach rozegrano pierwszą konkurencję MP: sprinty stylem klasycznym. W zawodach rozgrywanych w ramach FIS Slavic Cup startowała duża grupa gości z zagranicy. Sprinty wygrali Alena Prochazkova z Słowacji i Tomas Kalivoda z Czech.

Mistrzowie Świata Juniorów mł. ›

06.03.2021

06.03.2021 : Mistrzowie Świata Juniorów mł.

KONRAD BADACZ, JAN GUŃKA I MARCIN ZAWÓŁ WYGRALI BIEG SZTAFETOWY JUNIORÓW MŁODSZYCH 3×7,5KM. SREBRNY MEDAL WYWALCZYLI FRANCUZI, NA NAJNIŻSZYM STOPNIU PODIUM STANĘLI WŁOSI.