BIATHLON DLA KAŻDEGO : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

BIATHLON DLA KAŻDEGO

29.04.2019

w sobotę 27 kwietnia na trasach biegowych w Jeleniej Górze Sobieszowie odbyły się zawody w biathlonie letnim.

Głównym celem imprezy jest popularyzacja biathlonu wśród dzieci, młodzieży i rodziców - podkreśliła Joanna Badacz, sekretarz Polskiego Związku Biathlonu, która przekonuje, że dotychczasowe edycje Biathlonu dla każdego mają wymierne efekty. - Widzimy bardzo duże przełożenie - dzieci, które startowały w pierwszych edycjach, są obecnie licencjonowanymi zawodnikami związku i to przynosi efekty - dodała organizatorka zawodów.

Rywalizacja na terenie TCTA w Sobieszowie cieszyła się dużym zainteresowaniem, a pomocy w organizacji udzielił klub MKS Karkonosze Sporty Zimowe, który również był silnie reprezentowany.

więcej informacji i zdjęcia na:

Opinie:

W ostatnią sobotę tj. 27.04.2019r nasze dzieci Julia Filipowicz klasa Vb (SP 15) (kategoria K2) oraz Wiktoria Filipowicz (MP 11) (kategoria K1) wzięły udział w Biathlonie dla każdego".
Nasze córki nie mają doświadczenia, tym bardziej w strzelaniu, ale z chęcią wzięły udział i obie ukończyły bieg.
Jestem dumna z moich dzieci, iż pomimo znacznej rywalizacji (większość dzieci reprezentowała szkoły i kluby sportowe), postanowiły spróbować własnych sił i ustanowić własne rekordy!

Uważamy, że była to świetna impreza i mamy nadzieję uczestniczyć ponownie w przyszłym roku!
serdecznie pozdrawiamy
Dorota i Paweł Filipowicz