Celuj w Igrzyska w Dusznikach Zd. - wyniki : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Celuj w Igrzyska w Dusznikach Zd. - wyniki

20.01.2019

 IX edycji Celuj w Igrzyskaodbywa się w Dusznikach Zd.

Biathloniści, których sklasyfikowano w dziesięciu kategoriach, dzisiaj rywalizowali ze sobą w biegach sprinterskich.

 W poszczególnych kategoriach triumfowali:

 

SENIOR (10 km): Tadeusz Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko)
SENIORKA (7,5 km): Justyna Tupta (ZKS Kasina Wielka)
JUNIOR (10 km): Michał Neumann (AZS AWF Katowice)

                          4 m Wójcik Klaudia MKS Karkonosze Jelenia Góra
JUNIORKA (7,5 km): Paulina Pawliczek (BKS WP Kościelisko)
JUNIOR MŁ. (7,5 km): Jan Guńka (BKS WP Kościelisko)

                           2 m Zawół Marcin MKS Karkonosze Jelenia Góra
JUNIORKA MŁ. (6 km): Amelia Jęczmieniak (UKN Melafir Czarny Bór)
MŁODZIK (6 km): Bartosz Penkała (UKS Statima Biathlon Team)

                          2 m Badacz Konrad, 3m Kozak Marek MKS Karkonosze Jelenia Góra
MŁODZICZKA (4,5 km): Barbara Skrobiszewska (MKS Karkonosze Jelenia Góra)
MŁODZIK MŁ. (4,5 km): Jakub Potoniec (MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka))

                          2 m Zawół Maciej MKS Karkonosze Jelenia Góra
MŁODZICZKA MŁ. (3 km): Oliwia Arendarczyk (MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka))

II dzień zawodów to biegi ze stratu wspólnego i sprinty w najmłodszych kategoriach wiekowych. Na starcie stanęli biegacze sklasyfikowani w dziesięciu kategoriach.

Wśród biegaczy rywalizujących w biegach masowych najlepsi w poszczególnych kategoriach okazali się:

SENIOR: Tadeusz Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko/SMS Zakopane)

SENIORKA: Klaudia Cichoń (IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój)

JUNIOR: Łukasz Bałęczny (AZS AWF Katowice/SMS Duszniki Zdrój)

JUNIORKA: Paulina Pawliczek (BKS WP Kościelisko/SMS Zakopane)

4 m Klaudia Wójcik MKS Karkonosze Jelenia Góra

JUNIOR MŁODSZY: Marcin Zawół (MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska Poręba)

JUNIORKA MŁODSZA: Amelia Jęczmieniak (UKN Melafir Czarny Bór/BOSSM Czarny Bór)

MŁODZIK: Bartosz Penkała (UKS Stasima Biathlon Team/SMS Chorzów)

2 m Kozak Marek MKS Karkonsze Jelenia Góra

4 m Badacz Konrad MKS Karkonosze JG

MŁODZICZKA: Patrycja Mecler (UKS Stasima Biathlon Team/SMS Chorzów)

2 m Skrobiszewska Barbara MKS Karkonosze JG

Zwycięzcy biegów sprinterskich:

MŁODZIK MŁODSZY: Jakub Potoniec (MUKN Pod Stróżą/ZSP Lubawka)

                               4 m Zawół Maciej MKS Karkonosze JG

MŁODZICZKA MŁODSZA: Julia Tomasiak (UKN Melafir Czarny Bór/GZSzP Czarny Bór)

wyniki na stronie www.skipol.pl