DELMA EXTRA FUNDUJE ZWYCIĘSKIM SZKOŁOM REMONT STOŁÓWEK! : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

DELMA EXTRA FUNDUJE ZWYCIĘSKIM SZKOŁOM REMONT STOŁÓWEK!

18.03.2017

DELMA EXTRA FUNDUJE ZWYCIĘSKIM SZKOŁOM REMONT STOŁÓWEK!

Prosimy o głosy na remont stołówki w naszej szkole:

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W ZESPOLE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15 I GIMNAZJUM NR 5 W JELENIEJ GÓRZE

 

Dlaczego ta stołówka powinna wygrać remont?

Nasza szkoła znajduje się u podnóża góry Chojnik, na której dumnie stoją ruiny zamku Chojnik. Od kilku lat uczestniczymy w takich a „Śniadanie Daje Moc”, „Warzywa w szkole”,” Pij mleko”, „Żyj smacznie i zdrowo”. Zasady zdrowego odżywiania nie są nam więc obce. Propagujemy zdrowy styl życia nie tylko poprzez uprawianie sportu, ale również zdrowe odżywianie. Swoje siły regenerujemy między innymi dzięki pysznym obiadkom, które serwują nam codziennie panie kucharki. Brakuje nam tylko jednego…tak, tak pięknej, kolorowej, przyjaznej stołówki. Stołówki w której zjadany obiad smakowałby jeszcze bardziej, bo przecież wszyscy wiemy, że je się nie tylko kubkami smakowymi, ale również oczami. Piękne otoczenie, jest tak samo ważne, jak smak i wygląd potrawy. DRODZY PRZYJACIELE! JEŻELI CHCECIE, ABY NASI UCZNIOWIE JEDLI W PIĘKNEJ, KOLOROWEJ JADALNI TO ZAGŁOSUJCIE NA NASZĄ SZKOŁĘ. SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO – DZIĘKI WASZYM GŁOSOM, MOŻE TAK BYĆ I W NASZEJ SZKOLE!! ZA ODDANE GŁOSY DZIĘKUJEMY!

 

głosuj na stronie

http://www.extrastolowki.pl/#glosuj