Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego 2017 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego 2017

20.03.2018

Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego 2017

Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego - to wydarzenie podsumowujące współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska w 2017r.

Ponad 90 klubów otrzymało nagrody pieniężne za swoje osiągnięcia. W klasyfikacji łącznej Województwo Dolnośląskie zajęło 4 miejsce w kraju dzięki sukcesom młodych sportowców. Mówi wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Iwona Krawczyk.


Łączna pula środków przeznaczona na Czeki dla najlepszych Klubów Sportowych na Dolnym Śląsku to 540 000 złotych !

Wyróżnienie odebrało 90 klubów, w tym 121 sekcji sportowych z 39 miejscowości z Dolnego Śląska.

WKS Śląsk Wrocław
KS AZS-AWF Wrocław
MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
MKS Juvenia Wrocław
WKSA Budokan Wrocław
MKS-MOS Wrocław
UKS Talent Wrocław
LUKS Kwisa Leśna
KS Gwardia Wrocław
KS Szpada Wrocław
WKK Wrocław
MKS Cuprum Lubin
KS AZS Wratislavia Wrocław
UKS Iron Bulls Bielawa
UKS Tygrysy Strzelin
MKS Victoria Jawor
KSzerm Wrocławianie Wrocław
UKN Melafir Czarny Bór
KSZ Polonia Wrocław
MSPR Siódemka Legnica
KS Śnieżka Karpacz
MKS Miedź Legnica
UKS Hutnik Pieńsk
Zagłębie Lubin S.A.
LKS Polwica Wierzbno
WSKT Wrocław
MKS Duszniki Zdrój
Kraina Siatkówki Wrocław
KS Baseball Wrocław
UKS Znicz Kłodzko
KU AZS-UE Wrocław
LUKS Aquarius Bielawa
KS Chojnik Jelenia Góra
UKS Orlica Duszniki-Zdrój
MKS Osa Zgorzelec
MKS Bolesłavia Bolesławiec
LKT Legnica
GLKS Unia Pielgrzymka
MKS Zagłębie Lubin
KS AZS Wrocław
WKS Śląsk Milicz
UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie
KS Aurora Wrocław
MUKS-MDK 'Śródmieście' Wrocław
ŚKPR Świdnica
UKS Legion Głogów
KS Husar Bolesławiec
UKS Orient Łozina
BKB Bolesławiec
UKS Kopernik Wrocław
WKSzerm Kolejarz Wrocław
UKS Orka Lubań
UKS Adrenalina Wrocław
KSWiR Pegaz Wrocław
MKS 9 Dzierżoniów
KS Agat Złotoryja
TC Chrobry Głogów
WLKS Wrocław
LKS Atom Dzierżoniów
UKS Omega Smolec
UKS Shark Rudna
UKS Handball 28 Wrocław
UKS MDK Olimp Wrocław
SSMKS Parasol Wrocław
KS Ślęża Sobótka
Śląsk Wrocław S.A.
KPR MOS Jelenia Góra
MLKS Echo Twardogóra
KPC Górnik Polkowice
SPR Chrobry Głogów
ULKS Bizon Milicz
SGR Srebrna Góra
UKS Basket Zgorzelec
UKS Warrior Zgorzelec
UKS Dziewiątka Legnica
WKS Oleśniczanka Oleśnica
LKS Górnik Wałbrzych
ZKB Jaskinia Lwa Ziębice
MAKS Tytan Oława
MKS Rokita Brzeg Dolny
KKS Tora Legnica
KS Grom Bogatynia
MULKS Junior Dzierżoniów
SSIR Redeco Wrocław
KB Kaczor Boks Team Wałbrzych
KS Lotnik Wrocław
MKS Piast Lwówek Śląski
UKS Żeglarz Wrocław
SAT Jawor
MKST Bystrzyca
Kłodzka