Kolejne dwa medale na OOM 2017 w narciarstwie biegowym : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Kolejne dwa medale na OOM 2017 w narciarstwie biegowym

01.03.2017

Kolejne dwa medale na OOM 2017 w narciarstwie biegowym

Ostatni dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2017, na trasie COS rozegrano team sprinty w stylu dowolnym.

Druźyna klubowa składa się z dwóch zawodniczek lub zawodników, z których każdy musi pokonać trzykrotnie kilometrową pętlę sprintu. Zawody są rozgrywane w kategoriach juniorów/ek A ('97'98) i B ('99'00).

W biegu juniorów A ('97'98)

Złoto Mistrzostw Polski Juniorów zdobył klub NKS Trójwieś Beskidzka w składzie Mateusz Haratyk i Wojciech Fojcik.  Srebrny medal zdobywają Kacper Gaździak i Łukasz Bachleda z KS Obidowiec Obidowa (strata 36,27 sekundy),

brąz dla MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra w składzie Adrian Gromyko i Michał Skowron (strata 1:06 minuty)

W rywalizacji juniorów B

złoty medal zdobyli zawodnicy KS Jedność Nowy Sącz - Damian Dawid i Wiktor Czaja.

Srebro dla MULKS Tomaszów Lubelski - Jan Żółkiewski i Bartosz Głaz,

brąz dla MKS Karkonosze Jelenia Góra II w składzie Michał Boreczek i Patryk Piwowarski.

4. UKS Rawa Siedlce - Mateusz Posiadała i Karol Filipek

5. MKS Karkonosze Jelenia Góra I - Oskar Wysocki i Maciej Zdziechowski

6. MKS Karkonosze Jelenia Góra III - Krzysztof Tschirch i Ireneusz Wierzbowski.

brawa i gratulacje