Finał Pucharu Startów z Olimpijczykiem Wojtkiem Chmielewskim : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Finał Pucharu Startów z Olimpijczykiem Wojtkiem Chmielewskim

16.06.2018

Finał Pucharu Startów z Olimpijczykiem Wojtkiem Chmielewskim

Przy pięknej pogodzie na terenie Szkoły Podstawowej Nr 15 w Jeleniej Górze- Sobieszów, odbyły się finałowe ślizgi w Pucharze Startu - sekcja Sanki. Zawody Pucharu Startów i rywalizacja zawodników trwała przez cały rok , a w miniony weekend ( 16.06.2018) podsumowano całoroczną pracę saneczkarzy i wręczono im puchary, dyplomy.Wiele emocji i radości wzbudził fakt, otrzymania pucharu, dyplomu z rąk Młodzieżowego Mistrza Świata - Wojciecha Chmielewskiego.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom cyklu zawodów w ramach Pucharu Startu, za całoroczny start w ramach pucharu. Gratulujemy zwycięzcom i bijemy brawa, każdemu zawodnikowi MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra, który angażował się w to przedsięwzięcie - mówi Monika Pawlak - Warzybok

zdjęcia na stronie