Finałowe zawody Pucharu Polski na nartorolkach : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Finałowe zawody Pucharu Polski na nartorolkach

06.10.2020

Za nami ostatni weekend z zawodami Marwe Cup, czyli Pucharem Polski w biegach na nartorolkach. Finałowe zawody odbyly się na trasach biegowych w Tomaszowie Lubelskim. Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki oraz ranking końcowy Marwe Cup 2020.

Oficjalne wyniki

Laureaci sobotnich zawodów Marwe Cup

Senior

  1. Bartłomiej Rucki - NKS Trójwieś Beskidzka
  2. Arkadiusz Posiadała - UKS Rawa Siedlce
  3. Adrian Cheba - MKS Karkonosze

Seniorek

  1. Anna Bielecka - UKS Rawa Siedlce

Junior

  1. Maciej Krajcer - UKS Rawa Siedlce
  2. Dawid Ciećko - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Michał Gumieniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Juniorka

  1. Aleksandra Ciepiela - MKS Karkonosze
  2. Luiza Motyka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Natalia Kowalczuk - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Junior Młodszy

  1. Jakub Kowalski - MKS Karkonosze
  2. Emil Koper - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Kacper Fugiel - MKS Karkonosze

Juniorka Młodsza

  1. Kinga Mareczek - MKS Karkonosze
  2. Wioleta Opyd - LKS Witów Ski Mszana Górna
  3. Kamila Harbuz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Laureaci niedzielnych zawodów Marwe Cup

Senior

  1. Jan Żółkiewski - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Bartłomiej Rucki - NKS Trójwieś Beskidzka
  3. Mikołaj Michałek - MKS Istebna

Seniorek

  1. Anna Bielecka - UKS Rawa Siedlce

Junior

  1. Maciej Krajcer - UKS Rawa Siedlce
  2. Michał Gumieniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Dawid Ciećko - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Juniorka

  1. Luiza Motyka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Aleksandra Ciepiela - MKS Karkonosze
  3. Natalia Kowalczuk - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski

Junior Młodszy

  1. Emil Koper - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  2. Jakub Kowalski - MKS Karkonosze
  3. Michał Okniński - UKS Rawa Siedlce

Juniorka Młodsza

  1. Kinga Mareczek - MKS Karkonosze
  2. Kamila Harbuz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
  3. Maja Ługowska - UKS Rawa Siedlce