ZMIANA TERMINU "G a l i S p o r t u" : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

ZMIANA TERMINU "G a l i S p o r t u"

26.05.2013

ZMIANA TERMINU G a l i S p o r t u

IV „Gala Sportu” Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Karkonosze - Sporty Zimoweodbedzie sie we wrześniu 2013 roku.

Zarząd Klubu na posiedzeniu w dniu 4 czerwca podjął decyzje o przełożeniu terminu Klubowej Gali Sportu na miesiąc wrzesień.

W roku 2012 punktowało w Ogólnopolskim Systemie Sportu Młodzieżowego prawie 80 młodych sportowców z naszego Klubu, zdobywając 537,99 punktów. Podczas Dolnośląskiej Gali Sportu we Wrocławiu Klub otrzymał nagrodę w wysokości 25.000 zł. Najlepszym klubem Miasta Jeleniej Góry w Ogólnopolskim Systemie Sportu Młodzieżowego w 2012 roku był nasz Klub –zajął XXIV miejsce w Polsce i IV miejsce na Dolnym Śląsku.

Podczas uroczystej gali, zostaną przedstawieni, a następnie nagrodzeni sportowcy - medaliści /24osoby/:

• Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Podkarpacie - 2013,
  • Mistrzostw Polski Juniorów -2013,
  • Młodzieżowych Mistrzostw Polski - 2013,
  • Mistrzostw Polski Seniorów – 2013,
  • Mistrzostw Polski Młodzików2013

w narciarstwie biegowym, biathlonie i saneczkarstwie lodowym.

Zostaną im również wręczone stypendia sportowe przyznane przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Marcina Zawiłę.

Wyróżnieni zostaną także młodzi sportowcy – nadzieje naszego Klubu.

W imieniu Zarządu Klubu zapraszam wszystkich sportowców i ich trenerów, Rodziców, Gości Honorowych, Sponsorów i „media” na podsumowanie sezonu zimowego 2012/2013

Prezes Zbigniew Stępień