Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2022 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2022

30.05.2021

16„Poprawa bezpieczeństwa na trasachbiegowych „TCTA” w Sobieszowie”

Projekt zakłada poprawę bezpieczeństwa użytkowników Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze poprzez: zamontowanie zapory wjazdowej /szlaban/, który ograniczałby ruch samochodów w godzinach nocnych, zakup zestawu składającego się z wyspecjalizowanego pojazdu kołowego typu quad, z wyposażeniem medycznym. Projekt zakłada również wymianę nawierzchni na górnym odcinku trasy nartorolkowej wycinek drogi położony na terenie KPN /167 dr. Eco/ o długości 300 m i szer. 3,5 m.

Bardzo proszę o poparcie naszego projektu

https://konsultacje.jeleniagora.pl/pl/budzet/zbieranie-poparcia/1

brakuje nam 11 głosów

ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Klubu


Załączniki:
1 [ 1,807.73 kB ]