Juniorzy klubu trenują w domach : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Juniorzy klubu trenują w domach

28.04.2020

 
Epidemia panująca na świecie utrudniła życie wszystkim sportowcom. Obowiązek pozostania w domach narzucił zupełnie inny sposób treningu i pracy nad sobą.
W biegach narciarskich miesiąc kwiecień to okres odbudowy, regeneracji po poprzednim sezonie przygotowawczym i startowym.
Juniorzy klubu MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra przy zdalnej współpracy z trenerem Adrianem dbają o to, by utrzymać formę fizyczną nad którą pracowali tak ciężko. Pomimo że trening wytrzymałościowy, który jest podstawową formą przygotowania biegaczy, jest trudno wykonać w domu, to obecnie okres przejściowy umożliwia pracę nad stabilizacją, siłą, równowagą, mobilnością w stawach, korektę wzorców ruchowych.
Z niecierpliwością narciarze czekają na wyjście z domu, by móc trenować w sprzyjających do tego warunkach, a na tą chwilę zostajemy w domu, dbamy o odporność oraz jak najlepszą formę, by sezon 2020/2021 był jeszcze lepszy!

przykładfowy trening w domu:

https://www.facebook.com/centrumtreningoweretro/videos/541069803502948/UzpfSTEwMDAwMjMxNzI3MTUzMTozMDE5MzY0NTUxNDg0MDkx/

http://www.biegowki24.pl/14-cwiczen-dla-biegacza-narciarskiego/

http://www.biegowki24.pl/stabilizacja-i-trening-trx-wideo/

https://www.youtube.com/watch?v=abqCBmDAGok&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=QotLiRt6jxk