Komunikat dotyczący koronawirusa - wydarzenia sportowe PZN : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Komunikat dotyczący koronawirusa - wydarzenia sportowe PZN

10.03.2020

Szanowni Państwo,W dniu 10.03.2020r. w siedzibie Ministerstwa Sportu o godzinie 12:00 odbyło się spotkanie Minister Sportu Pani Danuty Dmowskiej-Andrzejuk z Prezesami Polskich
Związków Sportowych, w którym uczestniczyli: Prezesi Polskich Związków Sportowych

W świetle zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, przekazane zostały rekomendacje Minister Sportu, Pani Danuty Dmowskiej-Andrzejuk dotyczące odwołania wszystkich wydarzeń sportowych, nie tylko tych o charakterze masowym.
Stanowisko Pani Minister reprezentuje także zalecenia Prezesa Rady Ministrów oraz Głównego Inspektora Sanitarnego KrajuMając na uwadze zdrowie sportowców oraz wszystkich osób towarzyszących i organizujących wydarzenia sportowe, a także rekomendacje Pani Minister Sportu z dnia 10.03.2020r. oraz nieprzewidywalność i nieobliczalność rozprzestrzeniania się wirusa, Prezydium Polskiego Związku Narciarskiego zmuszone jest poinformować o odwołaniu wszystkich wydarzeń przez nas organizowanych. Decyzja zostaje podjęta od dnia 10.03.2020r. do momentu jej odwoła