Konrad Badacz wygrywa bieg sprinterski w Norweskim Al. : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Konrad Badacz wygrywa bieg sprinterski w Norweskim Al.

10.04.2019

Konrad Badacz wygrywa bieg sprinterski w Norweskim Al.

Liatoppen Festival, to zawody rozgrywane w Norweskim Al. Rywalizują tam zawodnicy w kategorii od 11 do 16 lat. Zawody są świetnie zorganizowane, a w tym roku na starcie pojawiło się ponad 1000 młodych talentów.  Świetnie spisali się nasi reprezentanci, którzy w  biegu sprnterskim okazali się być najlepsi za sprawą Konrada Badacza oraz Klaudii Niedurny.

Zawodnicy rywalizowali w biegach sprinterskich. Konrad Badacz MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS szklarska Poręba w grupie 16 latków, był najlepszy, natomiast Klaudia Niedurny powetowała zwycięstwo wśród 13- latek. 

Pozostałe miejsca naszych reprezentantów: 

Michał Szatkowski (M14)- 14 miejsce

Jakub Potoniec (M14)- 44. miejsce

Oliwia Arendarczyk (K14)- 30. miejsce

Dominika Leśniara (K15)- 21. miejsce

Barbara SKrobiszewska (K16)- 16. miejsce

Bartosz Penkała (M16)- 19. miejsce

Gratulacje dla zawodników