Michał Skowron brązowym medalistą Mistrzostw Polski Senioró w narciarstwie biegowym : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

11.02.2017

" Wsród mężczyzn najlepszy jest Dominik Bury, który pokonał o ponad 30 sekund Jana Antolca, a trzeci na mecie i tutaj małą sensacja Michał Skowron z MKS Karkonosze  Sporty Zimowe Jelenia Góra. Czwarty był Maciej Staręga.

Zwycięstwo Burego niespodzianką nie jest w żadnym stopniu, patrząc na jego FIS-punkty niespodzianką byłby inny medal niż złoto. Półminutowa strata Antolca także nie wbudza kontrowersji, panowie po prostu tak biegają. Niespodzianką, przez duże N jest lokata Skowrona, 19 latek z MKS Karkonosze, trenowany przez starszego brata zdobył dzisiaj swój pierwszy medal "dorosłych" Mistrzostw Polski." tak opisuje Mistrzostwa redakcja skipol.pl.

brawa i gratulacje dla Michał, rodziców i Piotra Skowrona

w biegu mężczyzn wystartowali jeszcze młodzi zawodnicy z MKS Karkonosze: Michał Boreczek - 20 m, Maciej Zdziechowski - 27 m, Patryk Piwowarski 28 m

13 m w biegu Kobiet zajęła Kamila Boczkowska, a Róża Łyjak zajęła  23 m obie MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra