Michał Skowron wygrywa zawody na nartorolkach : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Michał Skowron wygrywa zawody na nartorolkach

18.08.2019

Michał Skowron wygrywa zawody na nartorolkach

Podczas minionego weekendu podopieczni Lukasa Bauera startowali w zawodach z cyklu Efisan Skiroll Classics. Z dobrej strony zaprezentowali się Kacper Antolec oraz Michał Skowron, którzy wygrali biegi w kategorii U-23.

więcej informacji na stronie www.pzn.pl

 

Młodzi biegacze zakończyli obóz w Norwegii

W dniach 6-13 sierpnia 2019 roku w Norwegii odbywał się międzynarodowy obóz dla młodych biegaczy narciarskich. Uczestniczyło w nim również 10 biało-czerwonych. Podczas tych kilku dni młodzież miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z gwiazdą norweskich biegów - Astrid Jacobsen oraz we wspólnym treningu nartorolkowym z Norweżką. W trakcie obozu przeprowadzone zostały także zawody w sprincie oraz na dystansach 10 i 15 km.
 
W obozie uczestniczyli:
  1. Marcelina Wojtyła
  2. Julia Demkowska
  3. Kamila Gąsienica
  4. Michał Boreczek
  5. Dawid Damian
  6. Grzegorz Zawada
  7. Piotr Sobiczewski
  8. Sebastian Bryja
  9. Robert Bugara
  10. Wojciech Wojtyła
brawa i gratulacje dla zawodników szczególnie naszych wychowanków dwóch Michałów Skowrona i Boreczk