Mistrzostw Polski w biathlonie letnim - Czarny Bór 2021 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Mistrzostw Polski w biathlonie letnim - Czarny Bór 2021

04.07.2021

W Czarnym Borze zakończyła się tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w biathlonie letnim. Pierwszego dnia zawodów rozgrywano biegi indywidualne. Tytuły mistrzowskie w kategorii seniorów wywalczyli Monika Hojnisz-Staręga oraz Grzegorz Guzik Srebro zdobył Marcin Zawół MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

kolejne wyniki to:  najlepszy wśród seniorów okazał się junior Konrad Badacz MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra - to najważniejsze rozstrzygnięcia drugiego dnia Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozgrywane są w Czarnym Borze.

Zawody rozegrano w następujących kategoriach:

wyniki na stronie        https://biathlon.com.pl/wyniki/

Bieg indywidualny
Sprint
Mass Start
Sztafety

Brawa i gratulcje dl naszych zawodników