Mistrzostwa Polski w saneczkarstwie lodowym : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Mistrzostwa Polski w saneczkarstwie lodowym

16.02.2021

Zdjęcia i wyniki na:

https://www.facebook.com/Sanki-MKS-Karkonosze-UKS-15-490314994357978/photos/pcb.3909300652459378/3909291519126958

MEDALIŚCI MP J I MP JMŁ.

Juniorki - jedynki :
1. Patrycja Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/SMS Karpacz)
2. Anna Bryk - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
3. Dominika Piwkowska - (UKS Nowiny Wielkie/ SMS Karpacz)

Juniorzy - jedynki:
1. Mateusz Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/SMS Karpacz)
2. Jakub Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/SMS Karpacz)
3. Jędrzej Poniatowski - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Juniorki Młodsze - jedynki :
1. Zuzanna Pieroń - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
2. Weronika Grzywińska - (UKS „15” Jelenia Góra)
3. Ewa Białogłowy -  UKS Nowiny Wielkie

Junior Młodszy - jedynki:
1. Arkadiusz Trojga - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
2. Karol Warzybok - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
3. Michał Gancarczyk - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Junior - dwójki
1. Jakub Karaś, Mateusz Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
2. Marek Samek(UKS Tajfun Nowy Sącz), Kamil Dziedzina (KS Dunajec Nowy Sącz)
3. Jędrzej Poniatowski (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra), Patrycja Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz )

 Junior młodszy-  dwójki
1.Michał  Gancarczyk, Nikodem Szefliński - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
2.Karol Warzybok, Witold Dutkowski - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
3.Arkadiusz Trojga - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz), Konrad Żmurko (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Junior – drużyny

złoty medal:
1. Patrycja Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz )
1.Jędrzej Poniatowski -  (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
1.Jakub Karaś – (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz )
1.Mateusz Karaś -  (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz )
srebrny medal:
2. Natalia Wojnarowska – (UKS Tajfun Nowy Sącz),
2. Patryk Pietrzak  – (UKS Tajfun Nowy Sącz),
2. Marek Samek -  (UKS Tajfun Nowy Sącz),
2. Kamil Dziedzina –( KS Dunajec Nowy Sącz )
brzowy medl:
3. Agata Miciak – (UKS Nowiny Wielkie)
3. Łukasz Mika – (UKS Nowiny Wielkie)
3.Nikola Domowicz – (UKS Nowiny Wielkie/ SMS Karpacz)
3. Dominika Piwkowska – (UKS Nowiny Wielkie/ SMS Karpacz)

Junior młodszy – drużyny

złoty medl:
1.Zuzanna Pieron – ( MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
1.Arkadiusz Trojga - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
1. Karol Warzybok – (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
1.Witold Dutkowski – (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
srebrny medl
2.Weronika Grzywińska –( UKS”15” Jelenia Góra)
2. Krzysztof Schulc - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz),
2. Michał  Gancarczyk - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
2.Nikodem Szefliński – ( MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
brązowy medl:
3.Kornelia Kondracka- ( UKS Nowiny Wielkie)
3.Kuba Marciniak - ( UKS Nowiny Wielkie)    
3.Radosław Milka - ( UKS Nowiny Wielkie)
3.Wiktoria Siwak – (UKS Nowiny Wielkie)

 Młodzieżowe Mistrzostwach Polski w saneczkarstwie na krótkim torze.

Jedynki kobiet:
1. Klaudia Domaradzka - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Natalia Jamróz - AZS AWF Katowice
3. Wiktoria Kościelniak - KS Śnieżka Karpacz

 Jedynki mężczyzn:
1. Kacper Tarnawski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Arkadiusz Dybalski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Kamil Wojczuk - UKS Nowiny Wielkie

 Dwójki:
1. Klaudia Domaradzka / Kacper Tarnawski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Krystian Garbacz/ Oskar Wysocki - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Kamil Wojczuk / Kacper Działach - UKS Nowiny Wielkie.

 Drużyny/ sztafety:
1. MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra -
(K.Domaradzka/K.Tarnawski/A.Dybalski/D.Houhoud)
2. UKS Nowiny Wielkie -
(A.Wojtuściszyn/K.Wojczuk/R.Wojtuściszyn/M.Brauntsch)
3. MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ KS Śnieżka Karpacz-
(W.Kościelniak/K.Garbacz/J.Rapalski/M.Poniatowska)

brwa i gratulacje dl zwodników i trenerów oraz wielkie słowa uznania i podziękowań dla organizatorów, a w szczególności dla Panów: Henryka, Przemka i Tomasza