WYNIKI NARTOROLKI POD CHOJNIKIEM SOBOTA 8 CZERWCA 2019 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

WYNIKI NARTOROLKI POD CHOJNIKIEM SOBOTA 8 CZERWCA 2019

03.06.2019

WYNIKI NARTOROLKI POD CHOJNIKIEM SOBOTA 8 CZERWCA 2019

W sobotę (8.06) na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie odbyły się Mistrzostwa Jeleniej Góry w biegu na hulajnogach, rolkach i nartorolkach. Organizatorami imprezy byli: MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 15. Zawody dofinansowało Miasto Jelenia Góra, a Piknik Sportowy SP 15 Jelenia Góra odbył się dzięki licznym sponsorom, którym serdecznie dziękujemy.

W imprezie wystartowało 137 zawodników. W trakcie pikniku można było skorzystać z wielu atrakcji: sekcja saneczkarstwa lodowego MKS Karkonosze zorganizowała zjazd z platformy do saneczkarstwa oraz podsumowała "Puchar Startów" cykl zawodów na sankorolkach. w ramach Pikniku odbyły się:

- pokazy tańca szkolnych zespołów,

- gry i zabawy z harcerzami,

- konkurs plastyczny,

- malowanie buziek,

- tatuaże,

- trampolina,

- darmowy popcorn,

- warsztaty plastyczne,

- rzut do celu,

- wodne balony

Gratulacje za sportową rywalizację i ukłony dla Rady Rodziców SP 15 i organizatorów.

w załączeniu wyniki zawodów,

zdjęcia niebawem

 


Załączniki:
komunikat komunikat» [ 5,908.00 kB ]
5 [ 466.30 kB ]