Ogólnopolska Klasyfikacja klubów, gmin, powiatów za 2013 rok : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Ogólnopolska Klasyfikacja klubów, gmin, powiatów za 2013 rok

30.11.2013

Polska Federacja Sportu Młodzieżowego

/Przedstawiła wyniki współzawodnictwa za 2013 rok po wprowadzeniu wszystkich otrzymanych komunikatów, wniosków o podział punktów oraz przyznanych regulaminowych zaliczeń punktów oraz po pierwszym tygodniu zgłaszania poprawek i uzupełnień.. Prosimy o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych, w szczególności nazw klubów i przyznanych punktów. Pozostał jeszcze tydzień na zgłaszanie uwag i korekt.
Wszelkie uwagi prosimy przekazywać e-mailem na adres wyniki@sportmlodziezowy.pl.
Nowe wnioski o podział lub zaliczenie punktów nie są już przyjmowane.

Termin składania tych wniosków minął 31 października. (pkt. 4.7 regulaminu).

Uwagi o błędach w nazwach klubów lub błędach w naliczeniu punktów przyjmowane są do 2 grudnia br. Po tym terminie nie przyjmujemy żadnych uwag./

w tej klasyfikacji: MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra z dorobkiem 586,25 pkt ostatecznie zajął 21 miejsce w kraju i 3 miejsce na Dolnym Śląsku

brawa i gratulacje dla zawodników trenerów i działaczy Klubu

mamy nadzieję, że i włodaże naszego miasta też zauważą ten fakt !!!

tabela wyników w załączeniu oraz na stronie wyniki@sportmlodziezowy.pl.

1 [ 210.00 kB ]
2 [ 35.50 kB ]