Polski Związek Narciarski ogłosił składy kadr na sezon 2019/2020 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Polski Związek Narciarski ogłosił składy kadr na sezon 2019/2020

02.05.2019

Polski Związek Narciarski ogłosił składy kadr na sezon 2019/2020

Dwóch zawodników z MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra w Kadrze Narodowej na sezon 2019-2020

Michał Skowron Kadra A

Michał Boreczek Kadra Młodzieżowa                GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW< TRENERÓW I RODZICÓW

poniżej składy 6 Kadr w biegach narciarskich:

BIEGI NARCIARSKIE

Kadra Narodowa A Kobiet
Zawodniczki:
Izabela Marcisz - SS Prządki Ski
Monika Skinder - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Weronika Kaleta - LKS Markam Wiśniowa Osieczany
Agata Warło - NKS Trójwieś Beskidzka
Magdalena Kobielusz - SSR LZS Sokół Szczyrk
Eliza Rucka - MKS Istebna
Karolina Kukuczka - MKS Istebna
Karolina Kaleta - LKS Markam Wiśniowa Osieczany
Ewelina Kołodziej - LKS Witów Ski Mszana Górna
Hanna Popko - UKS Hubal Białystok

Nowi członkowie w ekipie reprezentacji Polski. Justyna Kowalczyk nie kryje zadowolenia >>
Sztab szkoleniowy:
Aleksander Wierietielny - trener główny
Justyna Kowalczyk - asystent trenera głównego
Rafał Węgrzyn - asystent trenera głównego
Sven Rakoszek - fizjoterapeuta
Peep Koidu - serwisant
Mateusz Chowaniak - serwisant
Jaan Alvela - serwisant
Meelis Aasla - serwisant
Oleksii Pysarenko - terapeuta / dietetyk

Kadra Narodowa A Mężczyzn
Zawodnicy:
Maciej Staręga - UKS Rawa Siedlce
Dominik Bury - MKS Istebna
Kamil Bury - MKS Istebna
Mateusz Haratyk - NKS Trójwieś Beskidzka
Dawid Damian - KS Jedność Nowy Sącz*
Michał Skowron - MKS Karkonosze* Sporty Zimowe Jelenia Góra

Sztab szkoleniowy:
Vacat - trener główny
Kamil Fundanicz - asystent trenera głównego
Andrzej Michałek - asystent trenera głównego
Paweł Fundanicz - serwisant
Paweł Gurbisz - fizjoterapeuta

Osoby współpracujące:
Piotr Pilch - serwisant
Bartłomiej Rucki - serwisant

Kadra Narodowa Młodzieżowa Mix

Zawodnicy:
Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
Grzegorz Zawada - MKS Istebna
Artur Bożek - LKS Klimczok Bystra
Wojciech Wojtyła - MKS Istebna
Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
Michał Boreczek - MKS Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra
Zawodniczki:
Kamila Gąsienica - UKS Regle Kościelisko
Anna Berezecka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Julia Demkowska - LKS Witów Ski Mszana Górna
Sztab szkoleniowy:
Janusz Krężelok - trener prowadzący
Vacat - trener współpracujący (Podhale)
Osoby współpracujące:
Marcisz Rzeszótko - trener SMS Zakopane
Wojciech Suchwałko - trener SMS Zakopane
Włodzimierz Waluś - trener SMS Szczyrk
Dawid Waluś - trener SMS Szczyrk
Krzysztof Wańczyk - trener SMS Szczyrk
Dawid Bril - serwisant
Mikołaj Michałek - serwisant
Barbara Frączek - dietetyk


Załączniki:
2 [ 109.44 kB ]