Puchar Polski - Bieg na Igrzyska w Zakopanem : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Puchar Polski - Bieg na Igrzyska w Zakopanem

14.01.2017

Puchar Polski - Bieg na Igrzyska w Zakopanem

W klasyfikacji klubowej po dwóch edycjach zawodów w Zakopanem,

na prowadzeniu MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra z dorobkiem 1219 punktów.

Na miejscu drugim MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski (1144pkt), a na trzeciej pozycji plasuje się MKS Halicz Ustrzyki Dolne (855pkt).

4. NKS Trójwieś Beskidzka 850pkt

5. MKS Istebna 794pkt

6. UKS Regle Kościelisko 781pkt

Najważniejsza sprawą dla startujących dzisiaj zawodników były eliminacje do EYOWF-ów 2017, czyli europejskiego festwialu młodzieży w Turcji. W  grupie chłopców,  pewni awansu są panowie Dawid  Damian, Marek Welusz, Wiktor Czaja i Michał Boreczek MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra. W grupie dziewcząt: Izabela Marcisz, Eliza Rucka, Weronika Kaleta, Kamila Boczkowska MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra i Klaudia Pytel.

Pozostali zawodnicy z Jeleniej Góry w swoim pierwszym ogólnopolskim starcie uzyskali bardzo dobre rezultaty.

wyniki indywidualne i klubowe w załączeniu

gratulacje

3 [ 1,758.19 kB ]