Ustanowienie rekordu świata we WF-ie on-line, : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Ustanowienie rekordu świata we WF-ie on-line,

17.04.2020

Drodzy Koordynatorzy,
 
zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji w kraju i na świecie, ale nie zwalniamy tempa! Cały czas działamy, aby dzieci i dorośli dzielnie stawiali czoła Bezruchowi w swoich domach.
 
W związku z tym wychodzimy z inicjatywą wydarzenia –  Ustanowienie rekordu świata we WF-ie on-line, przez które chcemy dotrzeć do ludzi na całym świecie i zmotywować ich do ruchu. Chcemy też pokazać, że nic nie stoi na przeszkodzie, by być aktywnym w domach, wyzwolić wspólnie trochę szczęścia i energii, dobrze się przy tym bawiąc.
 
W pierwszej kolejności, do udziału w wydarzeniu zapraszamy właśnie Was - osoby, które walczą z Bezruchem razem z nami już od dłuższego czasu i podzielają naszą pasję do aktywności fizycznej.
 
Dołączcie do wydarzenia i bądźcie z nami 22 kwietnia o 14:30! Podzielcie się też informacją z uczniami, szkołami. Zaproście Wasze rodziny, znajomych (tych bliższych i dalszych :)), kolegów z pracy, sąsiadów… :) Niech uzbiera się nas jak najwięcej i ustanówmy wspólnie światowy rekord! :)
 
 
P.S. Pamiętajcie też o polubieniu naszego nowego FanPage’a na Facebook’u! :)
 
Link do wydarzenia:
 
Link do Fanpage'a:
 
 
Z aktywnymi pozdrowieniami,
Zespół Aktywnych Szkół MultiSport