Kolejne nagrody spływają do MKS Karkonosze Sporty Zimowe za bardzo wysokie wyniki sportowe : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Kolejne nagrody spływają do MKS Karkonosze Sporty Zimowe za bardzo wysokie wyniki sportowe

18.06.2018

Kolejne nagrody spływają do MKS Karkonosze Sporty Zimowe za bardzo wysokie wyniki sportowe

Wygrana klasyfikacja Klubowa XXIV OOM Podkarpacie 2018

Brawa i gratulacje dla ZAWODNIKÓW, TRENERÓW,

DYREKTORÓW SZKÓŁ:

SP15 Jelenia Góra

ZSMS w Szklarskiej Porębie

ZSMS w Karpaczu

SMS Szczyrk

LO2 Jelenia Góra

ZSRz Artystycznych w Jeleniej Górze

działaczy i sponsorów Klubu

w załączeniu Link do strony OOM 2018    https://oom2018.podkarpackisport.pl/klasyfikacje/

klasyfikacja Klubowa:

I m MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra 385,29

IIm ŁKS Juwenia Białystok                                           373,39

IIIm AZS AWF Katowice                                                 282,00

IVm  AZS Zakopane                                                       281,80

Vm KS Pilica Tomaszów Mazowiecki                         273,00

VIm BKS WP Kościelisko                                             253,00

 

Narodowy Program Bieg na Igrzyska

Senior

1.      Łukasz Kunc

2.      Mateusz Chowaniak

3.      Krzysztof Małkiński

Junior A

1.      Krzysztof Puda

2.      Wiktor Czaja

3.      Łukasz Bachleda

Junior B

1.      Dawid Damian

2.      Michał Boreczek

3.      Jan Żółkiewski

4.      Grzegorz Zawada

5.      Maciej Zdziechowski

6.      Bartosz Głaz

Junior C

1.      Robert Bugara

2.      Bartosz Cielniak

3.      Piotr Sobiczewski

4.      Sebastian Bryja

5.      Łukasz Gazurek

6.      Artur Bożek

Seniorki

1.      Andżelika Szyszka

2.      Katarzyna Stokfisz

3.      Agata Warło

Juniorki A

1.      Klaudia Pytel

2.      Weronika Kaleta

3.      Natalia Bury

Juniorki B

1.      Magdalena Kobielusz

2.      Marcelina Wojtyła

3.      Magdalena Kuśmierz

4.      Justyna Stefaniuk

5.      Luiza Motyka

6.      Kinga Polityńska

Juniorki C

1.      Karolina Kohutova

2.      Ewa Gazur

3.      Irena Szkurat

3.   Karolina Kukuczka

5.   Anna Berezecka

6.   Rozalia Prokurat

KLUBY

1.   1.   MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

     2.UKS RAWA SIEDLCE

3.     3. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI

4.NKS Trójwieś Beskidzka

5.MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

6.MKS Istebna