Złoto dla zawodników MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe Jelenia Góra

Złoto dla zawodników MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

28.01.2019

Złoto dla zawodników MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Ostatni dzień Mistrzostw Polski Juniorow C /Młodzików/ i UKS-ów rozgrywanych na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim to biegi sztafetowe w grupach dziewcząt i chłopców. Złote medale zdobyli: w kategorii młodzików LKS Klimczok Bystra (dziewczęta) i MKS Karkonosze (chłopcy).

 W biegach sztafetowych biorą udział czterosobowe zespoły klubowe. Dwie pierwsze zmiany to technika klasyczna, dwie ostatnie to technika dowolna, czyli popularna łyżwa.

Na starcie Mistrzostw Polski Młodzików stanęło dzisiaj 6 zespołów damskich i dziewięć męskich.

W konkurencji młodzików dwie pierwsze lokaty należą do zawodników klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra, Pierwszy team biegł w składzie: Michał Szatkowski, Denis Gawlik, Marek Kozak i Konrad Badacz. Drugi team Karkonoszy (srebrny medal) bieg w składzie: Jan Reizer, Jakub Świergiel, Oskar Finowski i Jakub Kowalski stracił na mecie 53 sekundy. Brąz dla gospodarzy czyli klubu MULKS Tomaszów Lubelski ze stratą 59 sekund.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

TOMASZÓW LUBELSKI, SIWA DOLINA, 26-28.01.2019r.

 

1       MULKS GRUPA "OSCAR" TOMASZÓW LUBELSKI                   1024,5

2       MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE                                                1013,5

3       MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA           891,5

 


Załączniki:
2 [ 13.87 kB ]
3 [ 47.07 kB ]