złoto i srebro na zakończenie XXIV OOM Podkarpacie 2018 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

złoto i srebro na zakończenie XXIV OOM Podkarpacie 2018

25.02.2018

Team Sprint to ostatnia konkurencja w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy rywalizują na dystansie 2x3x1,4 metrów. Zwycięzcami w kategori junior A i B zostali:

W kategorii Junior A udział brało sześć sztafet. Zwyciężyła sztafeta klubu KS Jedność Nowy Sącz w skladzie Wiktor Czaja i Maciej Popieluch, czas zwycięzców to 24:43,1. Drugie miejsce ze stratą nieco ponad 40 sekund byli zawodnicy z MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra (Ireneusz Wierzbowski i Michał Skowron).Na miejscu trzecim zakonczyła zmagania KS Obidowiec Obidowa ( Łukasz Bachleda i Maciej Sas) ze stratą niespełna dwóch minut.

W kategorii Junior B zwyciężyła reprezentacja MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra w składzie Maciej Zdziechowski i Michał Boreczek. Czas zwycięzców to 25:24,96. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy z KS Jedność Nowy Sącz I ze stratą niespełna siedmiu sekund. Brązowe medale wywalczyli Dawid Ciećko i Bartosz Głaz z MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski ze stratą 11 sekund.

Klasyfikację Klubową Wygrał MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Brawa dla zawodników i trenerów: Mieczysław Skowron, Jan Framiński, Karolina Maruszczak, Piotr Skowron, Adrian Cheba oraz dla trenera SMS Szczyrk Włodzimierza Walusia