Aktualności z sekcji biegi narciarskie

Michał Skowron startuje w PUCHARZE ŚWIATA ›

18.01.2020

18.01.2020 : Michał Skowron startuje w PUCHARZE ŚWIATA

Polski Związek Narciarski ogłosił na Twitterze skład reprezentacji kraju na zawody w Novym Meście, które odbędą się w dniach 18-19 stycznia. Wśród powołanych znaleźli się Eliza Rucka i Michał Skowron, którzy jeszcze nie startowali w zawodach Pucharu Świata.

W …

Kinga Mareczek i Jakub Kowalski uczestnikami Mistrzostw Świata na nartorolkach na Łotwie ›

25.08.2019

25.08.2019 : Kinga Mareczek i Jakub Kowalski uczestnikami Mistrzostw Świata na nartorolkach na Łotwie

W dniach 06-11 sierpnia 2019r. w Madonie na Łotwie odbywały się Mistrzostwa Świata Seniorów i Juniorów w biegach na nartorolkach.

Kinga Mareczek dwukrotnie zajęła 18 miejsce - w biegu na 10km klasykiem oraz w sprincie na 200m

Jakub Kowalski 2 razy zajął 25 …

Michał Skowron wygrywa zawody na nartorolkach ›

18.08.2019

18.08.2019 : Michał Skowron wygrywa zawody na nartorolkach

Podczas minionego weekendu podopieczni Lukasa Bauera startowali w zawodach z cyklu Efisan Skiroll Classics. Z dobrej strony zaprezentowali się Kacper Antolec oraz Michał Skowron, którzy wygrali biegi w kategorii U-23.

Trasy Biegowe Sobieszów ›

01.06.2019

01.06.2019 : Trasy Biegowe Sobieszów
Witam wszystkich

Chciałbym poinformować, że materiały filmowe nakręcone w zeszłym roku zostały w końcu zmontowane i mogę Państwu przesłać linki do gotowych filmików:

1/ Filmik Krótki (1 m. 17 sek.) – do wykorzystania w prezentacjach:

Kinga Mareczek i Jan Reizer wygrywaja w Pucharze Saksonii na nartorolkach ›

27.05.2019

27.05.2019 : Kinga Mareczek i Jan Reizer wygrywaja w Pucharze Saksonii na nartorolkach

26 maja w niemieckim Trebsen odbyła się pierwsza edycja Pucharu Saksonii w biegach na nartorolkach. Podopieczni Trenera Adriana Cheby rywalizowali na dystasie 24km.